Dāvanu karte

Dāvanu karte

Atpūta kā dāvana!
Remaco tūrisma dāvanu sertifikāts (dāvanu karte).
Dāvanas izvēle saviem tuvākajiem cilvēkiem ne vienmēr ir vienkāršs uzdevums, tomēr to ir iespējams atrisināt - Jūs varat burtiski trāpīt "desmitniekā", izvēloties kā dāvanu mūsu "Tūrisma dāvanu sertifikātu". Mēs piedāvājām Jums savu palīdzību šī jautājuma atrisināšanā. Jūs varat izvēlēties tūri patstāvīgi vai arī piedāvāt šo iespēju sertifikāta īpašniekam. Iegādājoties "Tūrisma Dāvanu Sertifikātu", Jūs sniegsiet saviem tuviniekiem skaistu un oriģinālu dāvanu. "Tūrisma Dāvanu Sertifikāts" var kalpot par labu dāvanu jūsu firmas darbiniekiem. Turklāt sertifikāts ir ļoti ērts. Jūs dodat saviem tuviniekiem iespēju izvēleties ceļojuma laiku, valsti, kūrortu un viesnīcu patstāvīgi, jo atpūta patīk visiem, jo ceļojuma
izvēle, kuru nodrošina šis sertifikāts, nav ierobežota.

Dāvanu kartes apkalpošana:

  1. Sertifikāts derīgs 1 gada laikā no pirkšanas momenta.
  2. Nozaudēšanas gadījumā sertifikāts netiek atjaunots.
  3. Sertifikātu nevar apmainīt pret naudas summu, kura ir norādīta sertifikātā.
  4. Pirkšanas brīdī tiek noslēgts līgums un noformēts brauciens, kā arī abu pušu pienākumi un tiesības.

Dāvanu karti Jūs varat iegādāties jebkurā no mūsu ofisiem. Sertifikātu var apmaksāt jebkurā veidā - skaidrā naudā, ar kredītkarti vai ar pārskaitījumu.

Lūdzam sazināties ar mums visu jautājumu noskaidrošanai.  Pa telefonu - 67287901

Vai e-pastu: marina.jakobsone-andersone@latviatours.lv

Dāvanu kartes priekšrocības:

  1. Sertifikāts - ceļojums. Jebkura tūre no piedāvātajām. Tie ir pludmales, slēpošanas, ekskursijas tūres, kruīzi un VIP piedāvājumi. Neskaitot to, ar „Tūrisma Dāvanu Sertifikātu” var apmaksāt arī individuālo tūri. Sertifikātam nav fiksēta cena, tā summa, kura ir iemaksāta tajā, atkarīga tikai no Jūsu devības. Tūres pirkšanas laikā iespējama piemaksa līdz reālajai ceļojuma izmaksai. Sertifikāta cenai nav ierobežojumu.
  2. Gada laikā Jūs varat uzdāvināt vienam cilvēkam vairākus sertifikātus, un tos var apmainīt uz 1 braucienu.
  3. Sertifikāta īpašnieks pats izvēlas brauciena datumu, galamērķi un veidu.

ON-LINE