Club Méditerranée

1950. gads ir jaunas atpūtas koncepcijas sistēmas "Viss iekļauts" dzimšana, kura divdesmitā gadsimta beigās kļuva par aktīvās un kvalitatīvās atpūtas visvēlamāko veidu.

Tās vārds ir Club Méditerranée (Club Med).

Arī pēc 60-tiem gadiem pēc Club Med izveidošanās tas turpina izbrīnīt. Club Med panākumi sasniegti ar rūpīgi izveidoto unikālo piedāvājumu "viss iekļauts", kā arī ar orientāciju uz pieprasījumu, kas atbild par katra klienta vēlmēm. Tā ir koncepcija, kura saglabā uzticību savai politikai un vienlaikus spējīga prognozēt nākotni.

Club Med - tā nav vienkārša atpūta kompleksajā pakalpojumā  - "Viss iekļauts".

Tā ir ideoloģija, filozofija un dzīves stils.
 


CLUB MED ŠODIEN
Club Med šodien - tā ir atpūta 75 pilsētiņās pie jūras un kalnos visā pasaulē. Club Med organizē arvien vairāk lielisku atpūtas vietu, piedāvājot plašu pilsētiņu izvēli un ekskluzīvu izmitināšanu. Dažāda komforta līmeņa pilsētiņas, profesionālu animātoru komanda - G.O., kuras sastāvā ir pārstāvji no 96 valstīm. Pilsētiņu priekšgalā ir pilsētiņu priekšsēdētāji, kuri ir Club Med gara īstie nesēji, kuru uzdevums sastāv no G.M. baudas nodrošināšanas. G.O. nosaukums parādījās 1950. gadā ar pirmās pilsētiņas Club Med dzimšanu Baleārās salās. G.O. tulkojas kā "Gentil Organisateur", kas nozīmē "Mīļš organizators". G.O. ir sistēmas Club Med neatņemama daļa, kura atbild par visām diennakts pieejamajām izklaides programmām, tātad arī par G.M. un Jūsu garastāvokli un baudu. Pateicoties G.O. pūlēm Club Med pilsētiņās valda patīkama un draudzīga atmosfēra.

ON-LINE